Прокуратура Туреччини розповіла, як було вбито журналіста Хашоггі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його задушили у консульстві.

Турецький прокурор заявив, що саудівського журналіста Джамаля Хашоггі задушили щойно він зайшов до консульства Саудівської Аравії у Стамбулі.

Про це повідомляє агентство AFP.

За словами прокурора, після вбивства тіло журналіста розчленували та позбавились від нього.

Він також зазначив, що жодних "конкретних результатів" під час зустрічей із саудівським прокурором досягнуто не було.

Нагадаємо, 59-річний Хашоггі ще 2 жовтня вирушив зі своєю нареченою до генконсульства Саудівської Аравії в Стамбулі для того, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену в будинок не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства. Пізніше вона сказала, що не довіряє інформації та не знає, де зараз перебуває журналіст.

У журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і спадкового принца Мухаммеда бін Салмана. У Туреччині підозрюють, що чоловіка допитували, катували, а після цього вбили і розчленували. Для цього до Стамбула в той день прилетіло 15 співробітників саудівських спецслужб. Слідство має відповідні звукозапису. Після декількох тижнів заперечень та під потужним тиском країн Заходу, влада Саудівської Аравії все ж визнала, що журналіст загинув у їхньому консульстві.

ВідеоЕрдоган розповів подробиці смерті саудівського колумніста

У виступі перед парламентарями турецький президент розповів, як розгорталися події 1 та 2 жовтня, коли на території консульства саудівської Аравії у Стамбулі безслідно зник Джамал Хашоггі - колумніст впливового видання The Washington Post. 

Ердоган розповів подробиці смерті саудівського колумніста

Залиште свій коментар

Вибір редакції