Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокуратура Туреччини зацікавилася тими, хто сумнівається в реальності перевороту

Прокуратура веде розслідування справ людей, що пишуть, що це був театр.

Прокуратура Турції веде розслідування щодо користувачів соціальних мереж, які стверджують, що спроба перевороту була інсценуванням, проведена урядом з метою зміцнення своєї влади.

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на главу Мін'юсту Бекіра Боздага.

"Подивіться на людей, які пишуть у соціальних мережах, що це був театр. Прокуратура вже веде розслідування щодо до них", — зазначив він.

Боздаг додав, що більшість з цих людей — "нещасні, які думають, що почесно вмирати" за проповідника Фетхуллаха Гюлена, обвинуваченого Анкарою в спробі перевороту.

Зазначимо, що з 21 липня, одночасно з введенням надзвичайного положення, Туреччина призупинила дію Європейської конвенції з прав людини.

В ніч на суботу, 16 липня, військові Туреччини здійснили спробу державного перевороту. Під час зіткнень, за останніми даними, загинули більше 260 людей. Прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявил про те, що ситуація в державі зараз значною мірою перебуває під контролем. У Генштабі, в свою чергу, заявили, що організаторами перевороту були представники ВПС і військової поліції.

У ніч після повстання було заарештовано понад 13 тисяч людей. Серед затриманих - 1329 поліцейських, 8831 військових, а також 2100 суддів і прокурорів. Розформована президентська гвардія, з якої 300 людей заарештовано. Закрито понад 2000 організацій, які підозрюють в зв'язку з головним змовником. Арешти в країні тривають.

Путч у Туреччині

Фотогалерея Прапори із півмісяцем та фаєри: прихильники Ердогана святкують провал путчу у Туреччині (37 фото)

Відео Турецькі мас-медіа звинуватили Україну в пособництві руху опозиціонера, якого там називають головним заколотником

Залиште свій коментар

Вибір редакції