Прокуратура відновила справу про підробку техпаспорта клубу "Хромая лошадь"

Прокуратура визнала рішення міліції необґрунтованим і перенаправила матеріали, необхідні для порушення справи, у свій Слідчий комітет.

Прокуратура скасувала рішення міліції про відмову порушити кримінальну справу за фактом підробки технічної документації згорілого пермського клубу "Хромая лошадь".

ГУВС Пермського краю відмовилося порушити справу про підробку документації у зв'язку із закінченням строків давності. Прокуратура визнала рішення міліції необґрунтованим і перенаправила матеріали, необхідні для порушення справи, у свій Слідчий комітет.

За версією слідства, співробітники Федерального бюро технічної інвентаризації та Центру інвентаризації та обліку об'єктів нерухомості підробили технічні паспорта на приміщення "Хромая лошадь". У паспортах, датованих 20.12.2006, 18.04.2007 та 03.08.2009, вказані невірні дані. Крім того, в одному з документів перевіряльники знайшли підроблений підпис. У зв'язку з цим керівників місцевих відділень двох вищевказаних організацій тимчасово відсторонили від посад.

Клуб "Хромая лошадь" згорів у ніч на 5 грудня 2009 року. В результаті пожежі загинули 155 людей, десятки людей були важко поранені.

Читайте також:

Кількість жертв пожежі в клубі "Хромая лошадь" збільшилася

Путін назвав винних у трагедії в Пермі

Підозрюваних у пожежі в пермському клубі зібралися лінчувати

У масштабній пожежі в Пермі загинув українець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: