Прокуратура виявила другий підроблений техпаспорт пермського клубу

Знайдено ще один технічний паспорт нічного клубу "Хромая лошадь", який, як і перший, підроблено. Посадовим особам, причетним до видачі документа, загрожує 2 роки позбавлення волі.

Прокуратура виявила ще один технічний паспорт нічного клубу "Хромая лошадь", який має ознаки підробки.

Про це повідомляє в неділю, 13 грудня, прокуратура Пермського краю.

Крайова прокуратура, крім виявленого факту підробки співробітниками ГУП ЦТІ Пермського краю техпаспорта 2009 року на приміщення клубу "Хромая лошадь", встановила нові обставини, що дають підстави вважати, що ще один техпаспорт, виготовлений в 2006 році співробітниками ФГУП Ростехінвентаризація-Федеральне БТІ, теж має ознаки підробки.

Вивчення документів показало, що інвентаризація об'єкта не проводилася. Заявка на її проведення від орендаря приміщень Олександра Тітлянова не надходила.

Крім того, під інвентарним номером, який зазначений в техпаспорті, знаходиться недобудований житловий будинок № 29а на вулиці Приміська в Пермі.

Крім цього, повідомляє відомство, у паспорті, складеному на приміщення клубу, немає відомостей про реконструкцію об'єкта та збільшення його площі до 670 квадратних метрів.

За цим фактом прокурор краю направив начальнику ГУВС у Пермському краю матеріали перевірки для прийняття рішення про кримінальне переслідування посадових осіб ФГУП Ростехінвентаризація-Федеральне БТІ за статтею 327 частини 1 КК РФ (підробка офіційного документа, який надає права і звільняє від обов'язків, з метою його використання або збут такого документу).

Відповідно до статті винним загрожує ув'язнення на строк до двох років.

Пожежа в клубі сталася в ніч на 5 грудня під час святкування 8-річчя клубу. Займання сталося під час запуску піротехніки. Під час пожежі в клубі перебували майже 300 осіб. За останніми даними, з них 143 загинули, ще кілька десятків людей госпіталізовано.

За фактом пожежі було порушено дві кримінальні справи, арештовані п'ять людей - в їх числі співвласник клубу, а також державний інспектор Пермського краю з пожежного нагляду Володимир Мухутдінов; останнього підозрюють у недбалості.

Читайте також:

Клуб у Пермі, що згорів, працював за підробленим техпаспортом

Головного пожежного інспектора Пермського краю госпіталізували з зали суду

Помер другий українець, який постраждав від пожежі в Пермі

У лікарні помер співвласник клубу у Пермі, що згорів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: