Прокуратура заперечила, що екіпажу Arctic Sea не дають зв'язатися з рідними

Слідчий комітет при прокуратурі РФ повідомив, що права моряків та навіть їх викрадачів ніхто не порушує.

Члени екіпажа Arctic Sea вільні в пересуванні і можуть подзвонити родичам, їх права не порушуються, повідомляє Слідчий комітет при прокуратурі (СКП) РФ.

Раніше керівник Північної регіональної організації профспілки моряків (Архангельськ) повідомив, що родичі російських моряків з суховантажу Arctic Sea, знайденого 16 серпня не мали ніякого контакту зі своїми близькими.

"Інформація, що з'явилася у ЗМІ про те, що нібито порушуються права учасників кримінального процесу, не відповідає дійсності. Всі слідчі дії проводяться в строгій відповідності з вимогами карно-процесуального законодавства Російської Федерації", - мовиться в повідомленні СКП РФ.

"Ні яким чином не порушуються права потерпілих - членів екіпажа судна Arctic Sea, які вільні в пересуванні і, маючи при собі мобільні засоби зв'язку, можуть спілкуватися з рідними і близькими", - відзначає СКП.

Слідчі Головного слідчого управління Слідчого комітету при прокуратурі Росії продовжують розслідування кримінальної справи за фактом викрадання громадян РФ - екіпажа судна Arctic Sea, мовиться в повідомленні.

Суховантаж Arctic Sea, який зник наприкінці липня, був знайдений 16 серпня в Атлантиці, недалеко від острівної держави Кабо-Верде. Всі 15 росіян, що знаходилися на борту судна, живі.

У четвер 11 моряків і передбачувані загарбники судна були доставлені до Росії літаками ВПС РФ. Четверо членів екіпажа на чолі з капітаном залишилися на суховантажі для несення чергування. За даними Міноборони РФ, Arctic Sea був захоплений вісьмома громадянами Естонії, Латвії та Росії.

Читайте також:

Морякам Arctic Sea не дають зв'язатися з рідними

Екіпаж Arctic Sea і його викрадачі доставлені в Москву

У захопленні Arctic Sea підозрюють російські спецслужби

Естонія проведе власне розслідування захоплення Arctic Sea

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: