Прокуратура завела справу на будівельників траси, по якій проїхався Путін

На будівельну компанію, яка прокладала трасу на Далекому Сході, завели справу за халатність. Після того, як Путін назва дорогу "середненькою" правоохоронців виявили порушення у будівництві траси.

Прокуратура завела справи на будівельників траси, по якій Путін проїхався на Lada Kalina.

Керівництву компанії "Брус", яка займалася будівництвом траси М-58 "Амур", прокуратурою Амурської області пред'явлено звинувачення за статтями "Халатність" і "Самоправство". Згідно зі звинуваченням, будматеріали, що використовувалися "Брус", не відповідають держстандартам і роблять трасу небезпечною для дорожнього руху.

Знаменита подорож Володимира Путіна на Lada Kalina канаркового кольору пройшла в кінці серпня. Доїхавши до Чити, прем'єр визнав, що траса "поки середненька". "Траса "Амур" поки виглядає не як федеральна траса, а як добра сільська дорога, не більше того", - сказав Путін. Услід за критикою прем'єра на будівельників дороги обрушилася прокуратура. 6 вересня в Амурській області за результатами прокурорської перевірки було порушено дві кримінальні справи відносно керівництва ТОВ "Брус", що брав участь у будівництві траси М-58.

Як виявила перевірка, керівництво "Бруса" видобувало щебенево-піщану суміш з одного з кар'єрів, не отримавши на це дозвіл і ліцензію. Отримана суміш була використана для відсипки автодороги "Амур" Чита - Хабаровськ, з'ясували слідчі.

Згідно проведеної експертизи, суміш не відповідає вимогам ГОСТ 25607-94. Це робить дорогу небезпечною для учасників руху, а також може призвести до швидкого руйнування споруджуваного полотна, випливає з матеріалів перевірки. Крім цього видобутком 76 тисяч кубометрів корисних копалин з кар'єру компанія "Брус" завдала збитку Мінприроди в розмірі близько 474 тисяч рублів.

Нагадаємо, 27 серпня прем'єр-міністр Росії Володимир Путін відправився у поїздку новою трасою Чита-Хабаровськ за кермом російського автомобіля Lada Kalina. Глава уряду вирішив "подивитися власними очима" кілька російських регіонів.

Автозавод заявляє, що "Лада" за весь час поїздки жодного разу прем'єра не підвела. Тим часом раніше деякі ЗМІ повідомляли, що одна з машин дорогою зламалася і Путіну довелося пересідати в іншу "Ладу" такого ж кольору. Проте прес-служба спростувала, що прем'єр змінював машину дорогою.

Читайте також:

Західні журналісти побачили, як Путін кришує Мєдвєдєва

Путін про Ходорковського: у цієї людини кров на руках

Путін: моя участь у виборах президента залежатиме від ситуації в Росії

Путін: ситуація в Чечні в надійних руках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: