Прокурори вісім годин допитували покоївку, яка обвинувачує Стросс-Кана в зґвалтуванні

У ході допиту судову владу насамперед цікавила розмова, яка відбувся між жінкою та її засудженим приятелем після арешту екс-голови МВФ.

Протягом восьми годин розмовляли представники окружної прокуратури Манхеттена з покоївкою нью-йоркського готелю Sofitel, яка звинувачує Домініка Стросс-Кана в спробі зґвалтування.

Як повідомив адвокат позивачки Кеннет Томпсон, в ході допиту судову владу насамперед цікавила розмова, яка відбувся між жінкою та її засудженим приятелем після арешту екс-голови МВФ.

Він пояснив, що його підзахисна - Нафіссату Діалло - вирішила поділитися тим, що з нею сталося, зі своїм "близьким другом", який відбуває термін у в'язниці для нелегальних іммігрантів в штаті Арізона.

Прокурори кілька тижнів тому прослухали запис розмови, в якому, як з'ясувалося, жінка згадувала солідний капітал Стросс-Кана.

Просочившись в ЗМІ, ця інформація дозволила багатьом заговорити про те, що Діалло прагне обмовити екс-главу МВФ, щоб отримати з нього побільше грошей.

За словами адвоката позивачки, прокурори знову прослухали запис бесіди у присутності жінки, після чого дійшли висновку, що згадка про "багатство і могутність" Стросс-Кана "була зроблена тільки в тому контексті, що вона стала жертвою нападу впливової персони".

Проте ця заява Кеннета Томпсона не знайшла підтвердження з вуст представників прокуратури, які відмовилися розкривати деталі зустрічі і зроблені з неї висновки.

"Судовий процес у справі триває. Ми не будемо давати ніяких коментарів з приводу доказів або будь-яких зустрічей зі свідками, а також представниками обвинувачення і захисту", - наголошується в заяві, поширеній керівником відділу зв'язків з громадськістю Ерін Дагган.

Зустріч Діалло з судовими властями, що відбулася в середу, 27 липня, стала першою за майже місяць.

Прокуратура перервала з нею контакти в кінці червня, публічно оголосивши, що у слідства з'явилися "серйозні сумніви в достовірності її свідчень".

Зокрема, з'ясувалося, що вона неодноразово плуталася у ході бесід зі слідчими, а також брехала щодо свого минулого і приховувала зв'язки зі злочинними світом.

У вівторок, 26 липня, прокуратура прийняла рішення перенести судові слухання у справі Домініка Стросс-Кана з 1 серпня на 23-тє. Як повідомила Ерін Дагган, "розслідування цієї кримінальної справи триває".

У свою чергу, адвокати екс-голови МВФ висловили сподівання, що до 23 серпня всі звинувачення зі Стросс-Кана будуть зняті.

Читайте також:

Покоївка, яка звинуватила Стросс-Кана у зґвалтуванні, дала перше публічне інтерв'ю

Мати "жертви" Стросс-Кана зізналася, що теж займалася з ним сексом

Покоївка, яку нібито зґвалтував Стросс-Кан, виявилась повією

ВідеоПрокурори вісім годин допитували покоївку, яка обвинувачує Стросс-Кана в зґвалтуванні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: