Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Охорона дбайливо оберігає Кім Чен Ина.

Напередодні саміта США та КНДР лідер Північної Кореї Кім Чен Ин несподівано з’явився в одягу торгової марки "Мао стиль", щоб сісти у чорний лімузин у супроводі своєї сестри Кім Йо Чонг та помічників.

Про це інформує Reuters, який по всьому місту відстежив кортеж очільника КНДР.

Його першою зупинкою був парк з футуристичними, деревовидними спорудами, сади біля затоки, які можуть похвалитися найбільшою скляною теплицею та найвищим критим водоспадом у світі.

Кім подякував чиновникам Сингапуру за можливість показати його навколо так пізно ввечері.

Потім Кім зупинився в готелі Marina Bay Sands, який нагадує гігантську дошку для серфінгу, розташовану на трьох високих колонках, для того, щоб дивитись на яскраві вогні міста у саду на даху та оглянути плавальний басейн.

ВідеоЗМІ КНДР назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина

Ядерне роззброєння на Корейському півострові та нові відносини між США та КНДР - ЗМІ Північної Кореї назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина. Чинні лідери двох країн зустрінуться вперше в історії вже завтра.

ЗМІ КНДР назвали основні теми історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина

Здивовані гості, які насолоджувались відносною прохолодною тропічного вечора, сфотографували Кім Чен Ина.

Повернувшись до свого готелю, Кім пішов вздовж набережної повз Мерліона, гігантської статуї та фонтану, міфічної істоти, півлева, напівриби - неофіційного талісмана в Сінгапурі.

Поїздка Кім в Сінгапур - це його найдовша поїздка, яку він зробив після прийняття влади наприкінці 2011 року після смерті батька.

Зазначимо, що США та КНДР не мають дипломатичних відносин та досі фактично перебувають у стані війни. США разом з міжнародною спільнотою наклали на КНДР величезну кількість санкцій через її ядерну програму. 2017 рік пройшов на тлі агресивних загроз в бік одне одного, коли весь світ був майже на порозі ядерної війни, а Кім Чен Ин заявляв про можливий ракетний удар по американському острову Гуам.

12 червня сторони збираються дійти консенсусу в багатьох важливих питаннях. Ставки з обох сторін неймовірно високі.

П'ять основних запитань, відповіді на які потрібно знати перед майбутньою зустріччю між Кім Чен Ином та Трампом, читайте на ТСН.ua за цим посиланням. Також стежте за останніми новинами з Сингапуру в текстовому стрімі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції