Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Промивка мізків з пелюшок: в Росії виділять 200 млн рублів на пропагандистський телеканал для дітей

Гроші будуть перерозподілені зі статті витрат на вищу освіту.

Уряд Росії вирішив виділити 210 млн рублів ($ 3,6 млн) на створення пропагандистського телеканалу для дітей. Субсидію виділять державній корпорації ИТАР-ТАСС.

Відповідні поправки внесли до проекту бюджету на 2018-2020 роки, передає РБК.

Фінансувати проект будуть в сумі 70 млн руб. щорічно ($ 1,2 млн). Гроші спрямовуються на створення "спеціалізованого каналу суспільно-політичної спрямованості, орієнтованої на дітей віком 8-16 років".

"2018 року буде створена спеціальна дитяча редакція. Її завдання - збір найцікавіших і найважливіших російських та світових новин для школярів", - сказав керівник департаменту корпоративних комунікацій ИТАР-ТАСС Дмитро Пєрцев.

Гроші на створення дитячого телеканалу будуть перерозподілені зі статті витрат на вищу освіту.

РБК зазначає, що російська влада стала більше уваги приділяти молоді після мітингів 26 березня, організованих опозиціонером Олексієм Навальним. Тоді на акції протесту вийшло багато молоді.

Нагадаємо, перший секретар Постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко на засіданні Четвертого комітету ГА ООН заявив, що російська пропаганда за участю державних медіа, а також систематичні фальсифікації фактів Кремлем розпалили ненависть росіян до України й зараз продовжують поглиблювати конфлікт, що вимагає реакції міжнародної спільноти на ситуацію. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції