Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президенти США та Росії врешті-решт провели довгоочікувану двосторонню зустріч.

У Гельсінкі завершився саміт президентів США Дональда Трампа та президента Росії Володимира Путіна. На цю зустріч чекали в усьому світі, особисто Трамп дуже її хотів. На саму подію акредитувались більше тисячі журналістів.

зустріч Трампа і Путіна_1
Reuters

У столиці Фінляндії їх зустрічали досить "тепло" - активісти влаштували масові акції протесту із закликами до вирішення світових проблем.

зустріч Трампа і Путіна_4
Reuters

зустріч Трампа і Путіна_3
Reuters

Почалось все із зустрічі тет-а-тет. Спочатку на 20 хвилин на неї запізнився Путін, однак Трамп змусив російського президента почекати ще стільки ж часу – у результаті зустріч розпочалась із запізненням на 40 хвилин.

Путін та Трамп саміт у Гельсінкі_4
Reuters

Путін та Трамп саміт у Гельсінкі_3
Reuters

Замість запланованих 90 хвилин лідери обох держав спілкувались майже дві години. Після цього розпочалась зустріч у розширеному форматі разом із делегаціями країн.

робочий сніданок Трамп Путін_4
Reuters

Наостанок президенти США та Росії дали спільну прес-конференцію. Вони розповіли про Сирію, Крим, двосторонні стосунки та російське втручання в американські вибори.

Трамп і Путін на прес-конференції
Reuters

Трамп і Путін на прес-конференції
Reuters

Під час прес-конференції любитель символічних жестів Путін подарував Трампу футбольний м'яч, ознаменувавши як кінець "успішного для Росії" Чемпіонату світу з футболу, так і те, що тепер, за словами російського президента, м’яч на боці США.

Путін подарував Трампу м'яч
Reuters

Путін подарував Трампу м'яч

Не обійшлося і без непередбачуваних інцидентів. Перед прес-конференцією охороні довелось вивести із зали чоловіка, який витягнув плакат із написом "Договір про нерозповсюдження ядерної зброї".

З прес-конферерція Трампа-Путіна вивели активіста з плакатом_8
Reuters

З прес-конферерція Трампа-Путіна вивели активіста з плакатом_6
Reuters

Після прес-конференції лідери США та РФ потисли один одному руки та вирушили назад до своїх країн, обмірковуючи хто ж з них на цьому дипломатичному полі переміг, а хто – програв.

Трамп і Путін на прес-конференції
Reuters

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції