Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пропагандисти Кисельов і Соловйов стали переможцями головної телевізійної премії в Росії

ТЕФІ також отримав автор програми, який повідомив, що Земля - плоска.

Пропагандисти Дмитро Кисельов і Володимир Соловйов стали лауреатами премії ТЕФІ-2017 – російської національної телевізійної премії, яка вручається за найвищі досягнення в галузі телевізійних мистецтв,

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Програма Кисельова «Вести недели», яка виходить на телеканалі «Россия 1», стала лауреатом премії в номінації "Інформаційно-аналітична підсумкова програма". Володимир Соловйов визнаний найкращим інтерв'юером.

ВідеоГроші розіграли Дмитра Кисельова

Премію ТЕФІ також отримав автор програми про пласку Землю, яка вийшла на РЕН ТВ. У цій програмі наводилися аргументи на користь неодноразово спростованої теорії про те, що Земля є не кулястою планетою, а площиною або диском. При цьому програма не супроводжувалася яким-небудь науковим коментарем, що викликало безліч негативних і сатиричних коментарів у соціальних мережах.

Нагадаємо, у розслідуванні Фонду боротьби з корупцією опозиціонера Олексія Навального йдеться, що одіозний російський ведучий Володимир Соловйов має статки близько мільярда рублів. Політик зазначає, що "бездарний" пропагандист "розцвів" у часи цензури і дуже розбагатів.

Згідно з розслідуванням, мерія Москви підібрала йому квартиру 160 метрів в елітному будинку і продала за ціною 2,5 мільйона рублів. При тому, що мінімальна ринкова ціна таких апартаментів в рік купівлі — 13 мільйонів. Незабаром Соловйов купив ще дві квартири у цьому будинку, збільшивши площу свого елітного майна до 450 квадратних метрів. Сьогоднішня ціна цієї нерухомості становить 250 мільйонів рублів.

Також журналіст має будинок на 1046 метрів в дачному селищі Передєлкіно в Московській області. Він коштує близько 400 мільйонів рублів.

Власну віллу пропагандист має в Італії на озері Комо. Спочатку вона була оформлена на його американську фірму, а потім він переоформив її на себе. Крім того, Соловйов оформив резидентство в Італії.

Сам Соловйов сказав, що не розуміє претензій з приводу його багатства. 

Фотогалерея Житло пропагандиста Соловйова (5 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції