Пропоную руку і нирку

Жителька Нідерландів подарує свою нирку в новому телевізійному реаліті-шоу.

Місцева телекомпанія планує запустити реаліті-шоу, в якому смертельно хвора жінка буде обирати, кому з трьох кандидатів дістанеться її нирка після смерті.
За задумом творців цього унікального шоу, яке вперше з’явиться в ефірі вже 1 червня, телеглядачі зможуть з допомогою СМС-голусування допомогти 37-річній жінці-донору зробити правильний вибір.

Керівництво  ВNN повідомила, що їдея такої передачі виникла після смерті  колишнього директора. Який так і не дочекався своєї черги на донорський орган.  "Цим  шоу, ми хотіли звернути увагу громадськості  до проблем трансплантації", - заявили в BNN.

Однак плани телекомпанії викликали протести з боку організації, що об’єднує тих, які потрибують пересадку органів і серед нідерландських політиків.Вони вважають, що шоу порушує морально-етичні норми.

 "Це шлях до торгівлі органами", - заявили в національному Фонді трансплантологиї. В свою чергу члени парламенту Нідерландів звернулись до міністерства охорони здоров’я країни з проханням заборонити телешоу.

Законодавство  Нідерландів забороняє людям заповідати після смерті свої органи комусь конкретно. Однак трансплантація нирки під цей закон не потрапляє, адже цей орган може бути пересадженим ще за життя донора.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: