Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Проросійська активістка розповіла на ТБ, як українці "розплачуються сіллю в маршрутках"

При цьому "активістка" хвалилася тим, що одягла вишиванку і дуже любить Україну.

Проросійська пропагандистка родом з України і лідер мелітопольського "Антимайдану" Катерина Уманець розповіла на "Першому каналі" в Росії про те, що нібито українці настільки бідні, що їм доводиться розраховуватися в маршрутках сіллю, повідомляє РИА"Мелитополь".

Так, під час дискусії з політологом Вадимом Карасьовим проросійська пропагандистка заявила, що нібито в Україні настільки жити погано, що людям доводиться йти на такі кроки.

Відеоролик з її виступом з'явився у Youtube, подивитися цей момент ви можете 26:20 хвилині.

При цьому вона хвалилася тим, що одягла вишиванку і дуже любить свою країну.

Варто відзначити, що Катерина Уманець нещодавно зареєструвала громадську організацію "Військово-історичний клуб "Безсмертний полк".

Зараз Уманець живе в Москві, хоча під час ефіру запевняла, що приїхала з Мелітополя і скаржилася на українських прикордонників, які їй нібито "розвалили всю валізу".

Нагадаємо, що 9 травня – напередодні акції "Безсмертний полк" в Мелітополі – Уманець планувала вийти на мітинг зі скандально відомим нардепом Євгеном Балицьким, проте в той день до Катерини прийшли представники СБУ і влаштували обшук, після чого відвезли на допит в Запоріжжі.

Відео Хто спонсорує акцію "Безсмертний полк" в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції