Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Проросійського екс-голову ПАРЄ Аграмунта на 10 років позбавили прав члена асамблеї

Також санкції впровадили проти доповідача щодо України.

Колишнього президента Парламентської асамблеї Ради Європи позбавили прав члена ПАРЄ через корупційний скандал.

Про це повідомив віце-президент ПАРЄ Володимир Ар'єв.

"Регламентний комітет ПАРЄ щойно визнав іспанців екс-президента Педро Аграмунта та колишнього доповідача щодо України Хорді Шуклу (обидва літали на російському літаку до сирійського диктатора Асада) винними в серйозному порушенні кодекса поведінки внаслідок корупційного скандалу, пов‘язаного з Азербайджаном", - йдеться у повідомленні.

Регламентний комітет ПАРЄ щойно визнав іспанців екс-президента Педро Аграмонта та колишнього доповідача по Україні Хорді...

Опубліковано Volodymyr Ariev 15 травня 2018 р.

Зазначається, що їх позбавили прав членів ПАРЄ, однак залишили дозвіл на голосування та ініціювання резолюцій. Аграмунт перебуватие під санкціями протягом 10 років, а Шукла - 2 роки.

Нагадаємо, зовнішня слідча група здійснила масштабне викриття системних підкупів та корупції у кулуарах ПАРЄ. Протягом 9 місяців слідчі здійснювали розслідування і нарешті оприлюднили його результати у звіті. 

Так, у звіті, який створювався у жорстких рамках секретності, справді підтверджується інформація про системні підкупи низки депутатів у асамблеї щодо голосувань за окремі питання в інтересах конкретних держав. Найбільшої популярності набули щедрі азербайджанські подарунки: від ікри за кілька тисяч доларів і дівчат на ніч до банальніших – грошей. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції