Прорвані дамби, затоплені будинки, тисячі евакуйованих: Мічиган накрила потужна повінь

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Повінь сталася через рясні дощі.

В американському штаті Мічиган 20 травня прорвало дві дамби на річці Тіттабавасі. У зв'язку з цим щонайменше 10 тисяч жителів Мідленд змушені евакуюватись, оскільки місто ризикує опинитись під триметровим шаром води.

Про це повідомляє CNN.

До прориву дамб і повені призвели проливні дощі, які падали напередодні. У результаті, затопило близько 3,5 тисяч будинків. В окрузі Мідленд введено режим надзвичайної ситуації. Місцева влада вже називає повінь "найбільшою за останні 500 років"

"Протягом наступних 12-15 годин центр Мідланду може опинитись під майже дев’ятьма футами (майже трьома метрами - ред.) води. Якщо у вас є член сім'ї або кохана людина, яка живе в іншій частині штату, вирушайте туди зараз. Якщо у вас такої можливості немає, відправляйтеся в один з притулків, які відкрилися в окрузі", - заявила губернаторка Мічигану Гретхен Вітмер.

Водночас ситуація ускладнюється епідемією коронавірусу, тому що люди повинні скупчитися в притулках, де навряд вони зможуть дотримуватися дистанції. Влада переконує, що працівники притулків намагаються перевіряти людей, які прибувають туди.

Тим часом, свідки паводку публікують у мережі фото і відео з місця інциденту. На кадрах видно, що вода розлилася настільки, що затопила приватні домогосподарства, дороги, поля.

Нагадаємо, потужний тропічний циклон "Амфан" накрив Індію та Бангладеш. Він досягнув третьої категорії небезпеки. Стихія принесла із собою проливні дощі та рвучкий вітер до 180 км за годину. Буревій повалив дерева, електричні стовпи та позносив покрівлі. Крім того, шторм може підштовхнути морську воду на 25 кілометрів до внутрішньої частини, затопивши міста. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції