Прошений Лукашенко не приїде на саміт ЄС в Празі

Обговорення "Східного партнерства" ЄС з країнами колишнього СРСР відбудеться за присутності заступника прем’єра Білорусі.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко не приїде на саміт Євросоюзу, який відбудеться у Празі 7 травня.

Джерела, знайомі з ходом підготовки саміту, повідомили, що Лукашенко немає в списку зареєстрованих учасників. Замість нього до Праги приїде заступник голови уряду Білорусії Володимир Семашко.

Про це повідомив чеський телеканал CT24.

Раніше Євросоюз після довгих роздумів запросив Мінськ на саміт 7 травня.

На зустрічі в Празі планується затвердження програми "Східне партнерство ", яка передбачає надання допомоги та різноманітних преференцій шести державам колишнього Радянського Союзу – Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні.

Візит Лукашенко в країни ЄС став можливим зовсім нещодавно – лише минулого року Європа виключила його з переліку осіб, не допущених до в’їзду.

Як повідомляв ТСН.ua, 17 квітня президент Білорусі Олександр Лукашенко отримав запрошення на саміт програми "Східне партнерство", який відбудеться 7 травня в Празі.

Нагадаємо, 27 квітня білоруський президент відвідав Італію та Ватикан, де зустрівся із Папою Римським та прем’єром Італії.

У Ватикані Лукашенко обмінявся дарами з Бенедиктом ХІV, а після зустрічі з Берлусконі повідомив, що італійський лідер прийняв запрошення відвідати Білорусь.

Читайте також:

Берлусконі збирається до Білорусі

Лукашенко вперше за 14 років відвідав Європу

План виходу з кризи від Лукашенка: працювати цілодобово, не їсти та не спати

Білорусів штрафуватимуть за купівлю самогону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: