Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Таїланді триває рятувальна операція.

Діти з футбольної команди, які застрягли у підводній печері в Таїланді, написали листи своїм рідним. Головне, що пишуть малі – заспокоюють батьків і запевняють, що з ними все добре, пише ВВС.

Також вони написали свої замовлення щодо їжі, зокрема просять смаженої курки.

"Вчитель, не давай нам багато домашніх завдань!" – написав один зі школярів.

"Дорогі батьки, зараз всі діти в порядку, рятувальники добре про нас піклуються. Обіцяю, я добре доглядатиму за дітьми і зроблю все, що в моїх силах. Дякую всім, хто прийшов нам допомагати. Я також хочу вибачитись перед батьками дітей", - написав тренер юних футболістів.

Діти написали листи рідним після того, як отримали їхні послання ззовні – це була перша пряма комунікація між батьками та дітьми протягом всього часу їхнього перебування в печері. Раніше з ними намагались встановити мобільний зв'язок, однак сигнал мобільного не добиває до печери.

Зазначимо, що поруч з печерою рідні футболістів та небайдужі волонтери розгорнули ціле містечко для допомоги рятувальникам. Вони готують, стрижуть та забезпечують інший побутовий комфорт для тих, хто намагається витягти дітей з печери.

ВідеоДіти у пастці. У Таїланді продовжується операція зі спасіння футбольної команди

10 тисяч літрів води щогодини відкачують із затопленої печери у Таїланді. Рятувальники намагаються осушити вузькі тунелі, щоби 12 юних футболістів та їхній тренер змогли пішки вийти з пастки. У суцільній темряві печери хлопці живуть вже майже 2 тижні. І лишатися там можуть ще місяці. Рятувальники поспішають евакуювати усіх, бо зірвати операцію можуть зливи.

Діти у пастці. У Таїланді продовжується операція зі спасіння футбольної команди

Нагадаємо, військові відкачали 40% води з печер, де застрягли тайські діти, однак якщо буде злива, рівень води знову підніметься. У печеру гравці дитячої футбольної команди з тренером пішли ще два тижні тому. А зворотний шлях відрізала раптова злива. Нові дощі можуть накрити регіон будь-якої миті, і тоді рятувальна операція ризикує затягнутися на місяці. По всьому світу нині мізкують, як швидше витягти дітей. Свою допомогу вже запропонував засновник SpaceX Ілон Маск – його інженери вже на шляху у Таїланд.

Залиште свій коментар

Вибір редакції