Протести без права на розголос. У Мережі з'явилися кадри антиурядових мітингів в Ірані

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В країні продовжують блокувати інтернет

В Мережі опублікували відео антиурядових протестів в Ірані. Кадри стали свого роду унікальними, адже в країні відключили доступ до інтернету.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок. 

Через те, що влада Ірану глушить у країні інтернет, тому це відео заледве дісталося аудиторії за кордоном.

15 листопада в Ірані розпочалися протести в Ірані проти підвищення цін на пальне й нормування продажу пального населенню за пільговою ціною розпочалися 15 листопада. 19 листопада в ООН висловили занепокоєння через "значну кількість загиблих" унаслідок застосування силовиками та поліцією бойових набоїв проти мітингарів. Міжнародна правозахисна організація Amnesty International (AI) стверджує, що кількість жертв так званих "бензинових протестів" у Ірані протягом останнього тижня становить щонайменше 115 людей.

Тим часом повідомляється про поступове відновлення доступу до інтернету в Ірані. Принаймні таку інформацію поширила організація NetBlocks. За даними NetBlocks, 23 листопада доступ до всесвітньої мережі було відновлено на рівні 64% середнього показника, що фіксувався до початку протестів та запроваджених у відповідь на це обмежень доступу до інтернету. У Корпусі вартових ісламської революції (КВІР) повідомили, що цілком доступ до мережі мають відновити до 28 листопада

Відео У Мережі оприлюднили рідкісні кадри мітингів в Ірані: за час протестів загинули 100 людей

Місцева влада там глушить Інтернет, тому це відео заледве дісталося аудиторії закордоном. Масові заворушення в країні почалися більше тижня тому через підняття цін на пальне. Протести швидко переросли у криваві сутички. Мітингарі трощили урядові установи, правоохоронці почали застосовувати бойову зброю.  

У Мережі оприлюднили рідкісні кадри мітингів в Ірані: за час протестів загинули 100 людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції