Протести перекинулися з Єгипту на Алжир: сотні заарештованих

В центрі Алжиру опозиція вивела на вулиці своїх прихильників. Все закінчилося сутичкою з правоохоронцями. На щастя, постраждалих немає.

У центрі столиці Алжиру сталися зіткнення маніфестантів з правоохоронцями. Про потерпілих не повідомляється, зате почалися арешти. Незважаючи на заборону влади, опозиція з Національного об'єднання за зміни і демократію (НОЗД) вивела на вулиці міста своїх прихильників з вимогою зміни правлячого режиму.

Тисячі поліцейських і бійців спецназу стягнуті до ключових артерій столиці з метою запобігання заворушенням; всі в'їзди до міста перекриті посиленими блокпостами, взяті під охорону урядові установи.

"Ситуація дуже напружена, влада блокувала всі підходи до столиці", - сказав Халіль Абдулмунім, генеральний секретар опозиційного руху "Алжирська ліга за права людини".

За даними руху, в ході демонстрації були затримані близько 100 людей.

"Ми хочемо, щоб ця акція протесту, перш за все, зламала стіну страху, дозволила нам домогтися виконання своїх законних вимог, таких як скасування режиму надзвичайного стану, свобода преси та вираження політичних поглядів", - заявив Абдулмунім.

Тим часом в самому Єгипті, приклад якого надихнув алжирців на акції протесту, тисячі людей продовжують святкувати відставку Хосні Мубарака. Сотні людей залишаються на площі Тахрір, що стала в дні революції епіцентром антиурядових виступів, а напередодні - головним місцем народних гулянь.

Ті, хто ще залишився на площі, кажуть, що продовжать знаходиться в "серці" революції і хочуть дочекатися подальшого розвитку подій, почувши "чіткі запевнення" в тому, що їхні вимоги будуть виконані до кінця.

Читайте також:

У кривавих зіткненнях загинули майже 300 єгиптян

Обама: після відставки Мубарака на Єгипет чекає справжня демократія

Мубарак звернувся до Єгипту: історія розсудить, хто був правий

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: