Протести у Грузії: опозиція домоглася прямого ефіру на ТБ

У момент виступу лідера опозиції Ніно Бурджанадзе Перший канал Суспільного телебачення зробив кілька включень з акції опозиційної організації.

Одного з лідерів грузинської опозиції Ніно Бурджанадзе показали в прямому ефірі Громадського телебачення Грузії.

Перший канал Суспільного телебачення зробив кілька включень з акції опозиційної організації "Народні збори" якраз в той момент, коли Бурджанадзе, яка виступала на мітингу заявляла, що "не боїться снайперів", "готова пожертвувати своїм життям", і закликала народ приєднатися до акції.

Надання опозиції прямого ефіру Бурджанадзе назвала "маленькою перемогою".

Опозиціонери вимагають відставки президента Грузії Михайла Саакашвілі. Акція протесту, організована "Народним зібранням" на чолі з екс-спікером парламенту Ніно Бурджанадзе почалася вдень 21 травня на тбіліській площі Свободи, після чого мітингувальники рушили до будівлі Громадського телебачення.

Про подальші плани лідери "Народного зібрання" поки не оголошували.

Варто відзначити, що акції протесту були узгоджені з мерією Тбілісі. У заявці зазначалося, що акції будуть проводитися з 21 по 25 травня.

"Народні збори" розраховували, що у суботніх акціях у Тбілісі візьмуть участь не менше 60 тисяч осіб. Проте за оцінками різних джерел, як проурядових, так і опозиційних, в акціях взяли участь від п'яти до 20 тисяч людей.

Читайте також:

Учасники мітингу в Тбілісі зажадали доступу в прямий ефір

У Батумі поліція відкрила вогонь по протестуючим

Протести у Грузії: опозиція закликала поліцію приєднатися до народу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: