Протести в Бангладеш

Влада Бангладеш ввела комендантську годину в шести містах, включаючи і столицю Дакка.

Влада Бангладеш ввела комендантську годину в шести містах, включаючи і столицю Дакка. Через студентські протести наказали закрити усі вузи до особливих розпоряджень. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Після екстреного засідання вищого керівництва Бангладеш, де з січня діє надзвичайне положення і заборонена будь-яка політична активність, було поширено заяву з вимогою до студентів звільнити гуртожитки до 20.00 за місцевим часом (17.00 київський час).

"Уряд ввів комендантську годину з восьмої години вечора до особливого розпорядження в столиці і п'яти інших столицях адміністративних округів в ім'я спокійного суспільного життя і для захисту життів і майна людей", - йдеться в поширеній у середу заяві.

Протести почалися в бангладешській столиці в понеділок увечері після студентського футбольного матчу, під час якого дислоковані на території Університету Дакки військовослужбовці побили декількох студентів.

Розгнівані студенти зажадали покарати і вивести з території студмістечка військовий табір, розміщений там в січні після введення надзвичайного положення.

Прибула поліція спробувала розігнати студентів, поранивши при цьому більше сотні осіб. Наступного дня безлади виплеснулися на вулиці Дакки, а вимоги студентів підтримали викладачі. Учні палили автомобілі, били скло будівель і кидали камені в поліцію. 

Не дивлячись на те, що в середу вдень уряд поступився вимогам студентів і вивів табір з території столичного університету, хвиля студентських протестів швидко розповсюдилася і на інші міста, зокрема, великий портовий центр на сході країни Чіттагонг.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: