Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Постраждали десятки людей.

Поліція відтіснила мітингувальників від будівлі парламенту в столиці Грузії Тбілісі. Для цього правоохоронці використовували водомети, гумові кулі і сльозогінний газ.

Про це повідомляє грузинський телеканал "Руставі-2".

Крім того, поліція стягнула додаткові сили і бронетехніку. Правоохоронці затримували протестувальників, але кількість затриманих наразі невідома.

Попри те, що протестувальники покинули площу перед парламентом, мітинг не закінчився. Люди перебуває на прилеглих вулицях, поліція на них наступає.

Внаслідок зіткнень біля парламенту і розгону мітингу постраждали не менше 70 людей. Серед постраждалих – 38 поліцейських і вісім журналістів. У багатьох мітингувальників травми горла та голови від гумових куль.

Стихійна акція протесту в Тбілісі почалася після того, як 20 червня, депутат російської Держдуми Сергій Гаврилов взяв участь у засіданні Міжпарламентської асамблеї православ'я, яка відбулася в грузинському парламенті. Він сидів на місці спікера і говорив російською мовою, що обурило грузин і змусило масово вийти на акцію протесту.

Нагадаємо, 2008 року Росія окупувала 20% території Грузії, створивши дві так звані держави – Абхазію і Південну Осетію, і згодом визнавши їхню незалежність. Ці регіони вже більше 10 років існують виключно на дотації від РФ, а їх визнали лише кілька країн світу.

ВідеоКількатисячні антиросійські протести відбуваються в Тбілісі

Кілька тисяч людей штурмують будівлю колишнього парламенту через скандал із російським депутатом. Удень під час Міжнародної асамблеї православ'я його голова комуніст Сергій Гаврилов сів на місце грузинського спікера. Кілька тисяч протестувальників вимагають відставки глави МВС, Служби Держбезпеки і спікера грузинського парламенту.    

Кількатисячні антиросійські протести відбуваються в Тбілісі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції