Протеже Мєдвєдєва готовий стати мером Москви

Про свою готовність стати мером Москви вже заявив представник президента у Північнокавказькому федеральному окрузі Олександр Хлопонін, якого називають протеже Мєдвєдєва.

Олександр Хлопонін
Олександр Хлопонін
Повноважний представник президента РФ у Північнокавказькому федеральному окрузі Олександр Хлопонін заявив про готовність зайняти посаду мера Москви замість Юрія Лужкова.

"Якщо про це скаже президент РФ, то я готовий", - сказав Хлопонін, додавши, що і на нинішній посаді у нього є справи "аж до 2025 року".

Про прихильність президента Дмитра Мєдвєдєва до Хлопоніна неодноразово говорили ЗМІ. Так, британська газета The Times навіть припускала, що він у 2012 році може стати прем'єром при президенті Мєдвєдєві і посунути таким чином з цієї посади Володимира Путіна.

Після 2012 року тандем Мєдвєдєв-Хлопонін (останній стане прем'єр-міністром) буде симпатичний багатьом російським громадянам, які підтримують мєдвєдєвську ідею модернізації та не бачать майбутнього в поверненні до путінської "вертикалі влади", вважає видання.

На сьогоднішній день названо імена вже декількох людей, які претендують на посаду мера Москви.

Першим зайняти крісло мера виявив бажання лідер партії ЛДПР Володимир Жириновський.
"Ми завжди брали участь у виборах президента, депутатів Держдуми, парламентів будь-якого рівня. Брали участь і будемо брати участь. І я готовий, якщо буде можливість, розглянути мою кандидатуру. Я готовий, я зможу", - заявив він.

У шорт-ліст кандидатів на посаду мера Москви входить міністр оборони Анатолій Сердюков. Міністр має досвід роботи в бізнесі і також цінується Мєдвєдєвим. Однак в Міноборони ходили розмови, що Сердюков уже відмовився від мерського крісла, мотивуючи це незавершеністю військової реформи.

Нагадаємо, 28 вересня президент РФ Дмитро Мєдвєдєв підписав указ, яким відправив Лужкова, який керував Москвою більше 18 років, у відставку "у зв'язку з втратою довіри". В.о. градоначальника призначений Володимир Ресін, що раніше був заступником Лужкова.

Читайте також:

Уряд Москви відправлено у відставку

Лужков оскаржить свою відставку у суді

Проти Лужкова і його дружини порушать кримінальні справи

Лист Лужкова Мєдвєдєву не вплинув на його відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: