Протеже Путіна на посаду прем'єра ще до призначення почав заявляти про зміни в уряді РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мішустін пообіцяв нові обличчя на посадах міністрів.

Керівник Федеральної податкової служби РФ Михайло Мішустін, кандидатура якого запропонована президентом РФ Володимиром Путіним на посаду прем'єр-міністра, анонсував зміни в новому уряді.

Про це він сказав на зустрічі з фракцією "Єдина Росія" в Держдумі 16 січня, передає ТАСС.

Кандидат на посаду прем'єра, назвав серед пріоритетів своєї роботи на посту глави кабміну нацпроекти і цифрову економіку. Також Мішустін пообіцяв нові обличчя на посадах міністрів.

"Мішустін сказав, що він буде обговорювати в тому числі з фракціями кандидатури на посади міністрів. Кандидат сказав, що зміни [в складі нового кабміну] будуть", - цитує російське агентство депутата від "ЄР" Сергія Неверова.

Раніше тільки-но Путін оголосив про бажання змінити російську конституцію, неочікувано прем'єр Дмитро Медведєв разом з усім урядом склали повноваження. Наразі президент РФ вже підписав указ про відставку. На Медведєва він поклав тимчасове виконання обов'язків очільника уряду РФ, а самому уряду наказав виконувати свої обов'язки до формування нового.

Разом з цим Путін планує ввести посаду заступника секретаря Ради безпеки РФ і запропонувати її Дмитру Медведєву.

Відео Уряд РФ на чолі з Медведєвим подав у відставку

Курс на довічне президентство й відставка російського уряду в повному складі. Тільки-но Путін оголосив про бажання змінити конституцію, неочікувано Медведєв разом із усіма міністрами склали повноваження. Серед головних змін, які пропонує Путін - вибори президента.  

Уряд РФ на чолі з Медведєвим подав у відставку

Залиште свій коментар

Вибір редакції