Проти брата Бернарда Мейдоффа порушено справу

Проти Пітера Мейдоффа порушено справу, влада перевіряє його активи та активи всієї родини. У Пітера Мейдоффа хочуть забрати інвесткомпанію Manhattan Investment.

Чарлз Спаду, адвокат брата Бернарда Мейдоффа - Пітера - заявив про те, що на його клієнта порушено справу.

За словами Спади, щодо Пітера Мейдоффа ведеться розслідування, причому влада проявляє інтерес до всіх його активів, а також діяльності сім'ї.

Спаду пояснив, чому Мейдофф-молодший відмовився свідчити у справі, відкритій за позовом благодійного фонду, заснованого сенатором від штату Нью-Джерсі Френком Лаутенбергом. За його словами, Пітер Мейдофф боїться, що його висловлювання будуть використані проти нього в ході розслідування.

Фонд намагається відсудити у Пітера Мейдоффа 198 мільйонів доларів, вкладених у його інвесткомпанію Manhattan Investment. За словами уповноваженого фонду Ірвінга Пікарда, Мейдофф використовував цей бізнес як "свиню-скарбничку".

Нагадаємо, Бернард Мейдофф, який заснував інвестфонд Madoff Securities, найбільшу фінансову піраміду в історії США, був засуджений до 150 років в'язниці в червні 2009 року. Місцем ув'язнення для нього була вибрана в'язниця "Батнер" в Північній Кароліні.

За оцінками самого Мейдоффа, збитки інвесторів від його піраміди склали не менше 50 мільярдів доларів. Суд при цьому оцінив втрати вкладників в 13 мільярдів. Збиток інвесторам повною мірою не відшкодовано.

Читайте також:

Фінансовий аферист Мейдофф хворий на рак і скоро помре

Проти дружини афериста Мейдоффа подали позов на 45 млн доларів

"Аферист сторіччя" Медофф отримав 150 років в’язниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: