Проти дружини афериста Мейдоффа подали позов на 45 млн доларів

Незадовго до арешту Мейдоффа Рут зняла з його рахунків близько 15 мільйонів доларів.

Постраждалі від фінансової піраміди американського фінансиста Бернарда Мейдоффа подали позов на 45 мільйонів доларів до його дружині Рут Мейдофф (Ruth Madoff).

На думку піклувальників, призначених Нью-йоркським судом у справах про банкрутство для захисту інтересів потерпілих від піраміди Мейдоффа, на рахунки Рут Мейдофф протягом останніх шести років надходили гроші, отримані в результаті шахрайських дій її чоловіка.

В червні 2009 року рахунки Рут Мейдофф вже були заарештовані, однак фінансова влада дозволила їй розпоряджатися сумою в 2,5 мільйони доларів, оскільки не було доведено, що ці кошти отримані незаконно.

Адвокати Рут Мейдофф назвали поданий проти неї позов "безглуздим", посилаючись на те, що Рут нічого не знала про злочинну діяльність свого чоловіка.

Раніше американські ЗМІ повідомляли, що незадовго до арешту Мейдоффа Рут зняла з його рахунків близько 15 мільйонів доларів. Під час суду над фінансистом його дружині звинувачення в пособництві не висувалися.

В даний час Бернард Мейдофф відбуває 150-річний термін у в'язниці "Батнер" (Butner), розташованій в штаті Північна Кароліна. У червні 2009 року окружний суд Нью-Йорка визнав його винним у створенні найбільшої фінансової піраміди в історії США, загальний збиток від якої був оцінений судом у 13 мільярдів доларів.

Читайте також:

"Аферист сторіччя" Медофф отримав 150 років в’язниці

Техаському мільярдеру-аферисту загрожує 250 років тюрми

У США розкрили ще одну фінансову піраміду

Один з керівників афери King's Capital здався міліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: