Проти Ірану можуть ввести нові санкції

МАГАТЕ опублікувало документ, в якому засудило Іран за небажання виконувати вимоги до його ядерної програми.

Нові санкції відносно Ірану можуть стати необхідними, якщо Тегеран продовжить ігнорувати вимоги щодо своєї ядерної програми, і світова спільнота готова їх ввести. Таку думку висловив міністр закордонних справ Великобританії Девід Мілібенд. Він відзначив, що прийнята напередодні резолюція ради керівників Міжнародного агентства по атомній енергії (МАГАТЕ) з критикою в адресу Тегерана украй важлива.

Нагадаємо, напередодні МАГАТЕ опублікувало документ, в якому засудило Іран за небажання виконувати вимоги до його ядерної програми. Резолюція, осуджуюча відкриту непокору іранських властей умовам, запропонованою світовою спільнотою, була прийнята на засіданні ради керівників МАГАТЕ у Відні. За ухвалення резолюції, запропонованої США, Росією, Китаєм, Францією і Німеччиною, проголосували 25 з 34 представників від країн-членів МАГАТЕ.

МАГАТЕ підкреслило, що у агентства як і раніше залишаються "серйозні побоювання" щодо того, що Іран, можливо, виготовляє ядерну зброю. МАГАТЕ також відкрито звинуватило Тегеран в тому, що іранські власті таємно будують завод по збагаченню урану, і зажадало припинити його будівництво.

Читайте також:

Іран назвав резолюцію МАГАТЕ театральною постановкою

МАГАТЕ закликало Іран відмовитися від експлуатації другого уранового заводу

МАГАТЕ готується засудити Іран за невиконання зобов'язань з ядерної проблеми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: