Проти майора Димовського порушили кримінальну справу

У даний час у кримінальній справі проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх значущих для слідства обставин.

Слідчий комітет при прокуратурі (СКП) Росії по Краснодарському краю за результатами перевірки стосовно колишнього співробітника УВС по місту Новоросійську майора Олексія Димовського порушив кримінальну справу.

Про це у понеділок, 28 грудня, повідомило відомство.

Кримінальну справу порушено за частиною 3 статті 159 КК РФ (шахрайство з використанням посадового становища).

"У даний час у кримінальній справі проводяться необхідні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх значущих для слідства обставин", - зазначається у повідомлення СКП.

Майор поки перебуває на волі.

Майор Олексій Димовський, який раніше обіймав посаду старшого оперуповноваженого УВС Новоросійська, прославився, виклавши в інтернеті відеозвернення до Володимира Путіна, в якому він розповів про корупцію та важкі умови служби в міліції.

Крім того, він попросив прем'єра про зустріч. Однак, потім майор відмовився від цієї ідеї. Самого Димовського звільнили з органів за наклеп, проте він продовжив громадську діяльність по боротьбі з порушеннями прав міліціонерів. 18 листопада він оголосив про відкриття в Новоросійську громадської приймальні, яка збиратиме інформацію про правопорушення в органах внутрішніх справ.

У понеділок, 7 грудня, в суді Новоросійська призначено слухання за позовами про захист честі і гідності, раніше висунутими Димовському керівниками УВС міста. Суд має намір розглянути позови начальника УВС Новоросійська Володимира Черносітова і начальника УВС Приморського району міста Валерія Медведєва, які вважають себе зганьбленими його відеозверненням.

За прикладом Димовського пішли одразу кілька колишніх і нинішніх співробітників російських правоохоронних органів, а також прокуратури.

Читайте також:

Майор Димовський вирішив створити політичну партію 

Димовський вирішив, що Путін не гідний зустрічі з ним

Послідовник Димовського розповів про жахи у військовій прокуратурі

Скандального майора Димовського звинуватили у вбивстві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: