Проти міліції порушили справу за розгін опозиції у Петербурзі

Міліціонерів, які розігнали акцію "незгодних" 31 липня в Санкт-Петербурзі, звинуватили у перевищенні службових повноважень.

Слідчий комітет при прокуратурі РФ порушив кримінальну справу за фактом перевищення повноважень міліціонерами, які 31 липня розігнали мітинг опозиції біля Гостинного Двору в Санкт-Петербурзі.

Справу поки що порушено "щодо невстановлених співробітників міліції". Прізвища конкретних підозрюваних слідчий комітет не встановив.

Тим часом, раніше була визначена особа одного з учасників розгону мітингу. В Інтернеті поширився відеозапис, на якому видно, як прапорщик міліції називає опозиціонерів "тхорами" і б'є одного з них.

24 серпня управління внутрішніх справ Санкт-Петербурга оголосило, що цьому міліціонеру винесено догану. Втім, ім'я прапорщика ГУВС так і не розкрило.

Як відомо, в рамках так званої "Стратегії-31" деякі російські опозиційні рухи 31 числа кожного місяця проводять мітинги на захист 31-ї статті Конституції РФ. Ця стаття гарантує свободу зборів. Мітинги регулярно не вдається узгодити з владою, їх розганяє міліція.

Саме такий мітинг проводився 31 липня біля Гостинного Двору. Під час розгону акції було затримано близько 80 осіб, в тому числі журналісти. Багато затриманих отримали легкі тілесні ушкодження.

Читайте також:

Російського опозиціонера Нємцова затримала міліція

Глава МВС Росії назвав багатьох міліціонерів "глибокохворими"

Росіяни запропонували перейменувати міліцію на "інквізицію"

Затриманого на мітингу опозиції в Москві ув'язнили на 2,5 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: