Проти послідовника Димовського порушили кримінальну справу за дезертирство

Проти Олександра Попкова, котрий розповів про зловживання у військовій прокуратурі РФ, знайшли кримінальну справу та заявили, що він не був військовим слідчим.

Головна військова прокуратура РФ підтвердила інформацію про кримінальну справу, порушену відносно її колишнього співробітника Олександра Попкова.

Його ім'я опинилося в центрі уваги після того, як Попков розмістив в Інтернеті відеозвернення, у якому розкритикував ситуацію в органах слідом за новоросійським майором Олексієм Димовським та іншими співробітниками міліції.

У той же час управління Слідчого комітету при прокуратурі Росії заявило, що капітан Попков, який назвав себе військовим слідчим, ніколи ним не був.

Згідно з повідомленням військової прокуратури, "при проведенні організаційно-штатних заходів Попков ще в 2003 році був звільнений з посади слідчого військової прокуратури прикордонних військ в Краснодарському краї і зарахований в розпорядження для подальшого звільнення з військової служби".

У зв'язку з неодноразовим невиходом на службу тривалістю більше одного місяця і необґрунтованим припиненням виконання своїх обов'язків Попков притягнутий до кримінальної відповідальності за статтею "Самовільне залишення частини або місця служби" УК РФ.

По відношенню до колишнього співробітника військової прокуратури обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд. В даний час він знайомиться з матеріалами кримінальної справи, повідомили в ГВП.

Військово-слідче управління СКП РФ заявляє, що капітан юстиції Олександр Попков, який розмістив в інтернеті відео-звернення, де представився слідчим військової прокуратури, ніколи не перебував у штаті військових слідчих органів СКП РФ. Повідомили у прес-службі військово-слідчого управління СКП РФ.

Встановлено, що після закінчення в 1998 році військового університету Міноборони РФ, Попков був направлений для подальшого проходження військової служби в органи військової прокуратури. У грудні 2003 року у зв'язку з проведенням організаційно-штатних заходів, він прийняв рішення звільнитися з військової служби. "При цьому своєї згоди на виключення його зі списків особового складу військової прокуратури із залишенням у списках потребують отримання житла (Попков) не дав. З цієї причини Попков був виведений в розпорядження військового прокурора прикордонних органів та прикордонних військ ФСБ Росії в Краснодарському краї, а потім - військового прокурора Північно-Кавказького військового округу. З осені 2005 року по теперішній час Попков знаходиться в розпорядженні військового прокурора сочинського гарнізону ", - повідомили в прес-службі.

Минулого року Олександр Попков був активним учасником скандалу в Сочинському військовому гарнізоні. Проти 16-ти офіцерів і прапорщиків порушили кримінальні справи за статтею 337 - "Самовільне залишення частини або місця служби". Більшість з них мали рішення судів про надання житла у зв'язку зі звільненням з роботи, які не виконувалися. Однак звинувачення в "самоволку" дозволяли командуванню позбутися норовливих підлеглих.

Сам Попков, офіцер у п'ятому поколінні, періодично ночував на сочинському автовокзалі. Іноді його пускав ночувати товариш по службі, що знімає кімнату в гуртожитку. Службу Попков починав на Чукотці. Коли перевели в Сочі, півроку прожив з дружиною у своєму робочому кабінеті. Пізніше дружині Попкова довелося переїхати до батьків, так як грошей, які виділяло командування на оплату квартири підлеглого не вистачало.

Після закінчення терміну контракту Попкова і не звільнили в призначені півроку, і квартиру не дали, хоча у нього на руках було рішення суду про надання службового або постійного житла. Крім того, проти нього також було порушено кримінальну справу за "самовільне залишення частини".

Нагадаємо, Олександр Попков розповів про порушення у роботі військової прокуратури: гонитву за показниками шляхом фабрикування справ та підробки допитів, винесення обвинувачених вироків по усім справам, що потрапляють до суду.

За словами Попкова, слідчий військової прокуратури став клерком, який виконує укази керівництва.

 

Читайте також:

Послідовник Димовського розповів про жахи у військовій прокуратурі

Димовський змусив перевірити фінансову діяльність російської міліції

Скандального майора Димовського звинуватили у вбивстві

Димовський хоче показати Путіну "зворотній бік" МВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: