Проти родичів Медоффа порушать кримінальну справу

Сини афериста Марк і Ендрю, його брат Пітер, а також племінниця Шана займали в фірмі Медоффа високі посади і повинні були знати про шахрайські схеми.

Проти синів, брата і племінниці "шахрая століття" Бернарда Медоффа будуть порушені кримінальні справи. Про це в інтерв'ю телеканалу CBS повідомили керуючі фірмою Медоффа Девід Шихан і Ірвінг Пікард, яка розорилася.

За їхніми словами, сини афериста Марк і Ендрю, його брат Пітер, а також племінниця Шана займали в фірмі Медоффа високі посади і повинні були знати про шахрайські схеми, які впродовж 20 років "розкручував" їх патрон.

Сам Медофф в даний час відбуває 150-річний термін ув'язнення, до якого він засуджений за махінації з цінними паперами, відмивання грошей, шахрайство та неправдиве свідчення. Засновник "фінансової піраміди століття" визнав себе винним за всіма пунктами звинувачення.

Від дій Медоффа постраждали близько 3 млн осіб по всьому світу, яким афера "підприємця" обійшлася в 64,8 млрд доларів.

Як повідомили телеканалу Шихан і Пікард, в даний час в фірмі Медоффа триває розслідування щодо того, куди поділися здобуті в результаті злочинних дій гроші.

На думку керуючих, що зниклі суми "хтось продовжує покривати". За словами Шихана, "безпосередньо 36 млрд доларів" пішли "у здійснення самої" піраміди ", а близько 18 млрд доларів залишаються незнайдені".

Крім того, в даний час порушено 13 справ на загальну суму в 15 млрд доларів, у тому числі одне з них проти дружини Медоффа Рут, вказав Шихан.

У свою чергу, Пікард відзначив, що сини Медоффа вилучили зі своїх рахунків 35 млрд доларів. "Поки не ясно, чи пов'язані ці гроші зі злочинною схемою їхнього батька, але розслідування продовжується", - сказав він.

І якщо з'ясується, що пов'язані, то Марка і Ендрю неминуче очікує банкрутство, додав Пікард.

Поки офіційно підтверджено, що "знайшлися" лише 1,5 млрд доларів із загальної суми зниклих грошей.

Читайте також:

Помічнику Медоффа загрожує 125 років ув’язнення

Медофф змирився з вироком: він готовий відсидіти 150 років

Один з керівників афери King's Capital здався міліції

Викрито найбільшу банківську аферу за історію України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: