Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Протидія впливу РФ та заборона на співпрацю із Кремлем: бюджет США-2018 включає санкції проти Росії – ЗМІ

Члени Конгресу як від Республіканської, так і Демократичної партій розглядають ці положення для закріплення нових обмеженнь проти Путіна.

Закон про бюджетне фінансування, який підписаний президентом США Дональдом Трампом, містить ряд нових обмежень щодо Росії.

Про це пише The Daily Beast.

Зокрема, закон «включає обмеження, які забороняють багатьом урядовим установам мати фінансові або інші зв'язки з Кремлем та його прибічниками". Зокрема, як уточнюється в публікації, федеральним агентствам США забороняється укладати нові контракти або домовленості з представниками РФ.

Крім того, документ передбачає збільшення Фонду протидії російському впливу на 150% порівняно з минулим фінансовим роком – до $ 205 млн.

ВідеоБюджет США передбачає виділення фінансів на протидію РФ та допомогу Україні

Документ, що регулює бюджет до кінця цього року, ухвалили після тижнів консультацій між республіканцями і демократами. Документом передбачено 420 мільйонів доларів на допомогу Україні, і ще 200 мільйонів - на навчання та летальну зброю оборонного характеру для наших військових. Тоді, як на боротьбу з російським впливом виділено більше 250 мільйонів доларів.

Бюджет США передбачає виділення фінансів на протидію РФ та допомогу Україні

Члени Конгресу як від Республіканської, так і Демократичної партій розглядають ці положення в якості можливості закріпити нові обмеження проти режиму Володимира Путіна. Натомість, залишається загадкою, хто саме із законодавців вніс ці зміни до закону, який налічує 2232 сторінки.

Як пише видання, нові фінансові бар'єри для Росії є "водночас надійними та суттєвими, і були розроблені з урахуванням того, що Росія продовжує агресію в країнах Східної Європи та Близького Сходу".

Раніше повідомлялося, що Конгрес США має намір виділити $ 250 млн на боротьбу з російським впливом. Підсумкова версія проекту бюджету США на 2018 фінансовий рік була оприлюднена 21 березня. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції