Противник Обами прийшов на його виступ з автоматом

Президенту Сполучених Штатів таким чином намагаються дати зрозуміти, що рішення про обмеження продажу вогнепальної зброї - неефективне.

Під час виступу президента США Барака Обами перед ветеранами в місті Фенікс штату Арізона 17 серпня відбулася акція протесту. Захисники права на володіння вогнепальною зброєю влаштували мирну демонстрацію, на яку вони з'явилися з рушницями.

У одного з учасників акції протесту на плечі висів автомат. Ніхто з демонстрантів не був арештований, оскільки закони штату Арізона дозволяють відкрите носіння зброї.

Представники Секретної служби США стверджують, що ніякої небезпеки для життя президента акція протесту не представляла, оскільки у її учасників не було можливості опинитися в безпосередній близькості від Обами. Крім того, за ними спостерігали поліцейські і співробітники спецслужб.

Це вже другий подібний випадок за останні декілька днів: на минулому тижні біля будівлі мерії міста Портсмут штату Нью-Гемпшир, де також виступав Барак Обама, був помічений учасник акції протесту з пістолетом на поясі. Закони цього штату також не обмежують відкрите носіння зброї. Представники спецслужб відкинули припущення, що між цими акціями може бути зв'язок.

Демократична партія, яку представляє Барак Обама, традиційно виступає за обмеження на продаж і обмеження зброї, тоді як Республіканська партія відстоює право американців на володіння вогнепальною зброєю.
З початком економічної кризи попит на вогнепальну зброю в США значно виріс, що пов'язували з побоюваннями американців щодо можливого зростання злочинності.

Продажі зброї також збільшилися після перемоги Обами на президентських виборах, оскільки американці побоювалися, що президент-демократ обмежить їх можливості придбати зброю. Сам Обама, проте, заявив, що турбуватися немає потреби, і завірив громадян, що не збирається віднімати у них вогнепальну зброю.

Читайте також:

Барак Обама змусив росіян полюбити США

Обама закликав робити зарядку, щоб зекономити на медицині

Барак Обама "розпустив руки" під час інтерв'ю

Черницю довелося відтягати від Обами за ноги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: