Противники поваленого президента Киргизії закидали його камінням

Поваленому президенту Киргизії Курманбеку Бакієву не дали виступити в Оші і закидали каміння. Йому довелося залишити мітинг за спинами охоронців.

Ситуація у Киргизстані
AFP
Курманбеку Бакієву не вдалося виступити в Оші
Поваленому президентові Киргизії Курманбеку Бакієву не вдалося виступити перед своїми прихильниками в Оші - він змушений був покинути площу, яку закидали камінням його противники.

На площі біля драмтеатру, де зібралися прихильники президента прийшла колона його противників. Вони намагалися прорватися до трибуни, де стояв Бакієв.

Охорона президента відкрила вогонь у повітря і відвела Бакієва в будівлю театру. Потім до входу театру під'їхав джип, в який сів президент і поїхав у супроводі своїх прихильників на 7-12 позашляховиках. Присутні кидали услід автомобілю каміння.

Потім супротивники Бакієва розламали трибуну і стали витісняти з площі прихильників президента.

За даними агентств, на площі зібралося близько 500 прихильників Бакієва і близько 4000 прихильників тимчасового уряду.

Незадовго до появи Бакієва, сталася сутичка між його прихильниками і супротивниками. Перед початком інциденту на площу увійшла колона молодих людей, одягнених у все біле, котрі несли плакати з написом "Кожен має відповідати за завтрашній день".

Сталася бійка. Тих, що билися, розняли. Молодь з числа прихильників тимчасового уряду піднялася на трибуну і закликала не піддаватися на провокації.

Перший в.о. віце-губернатора Ошської області Кушбак Тезекбаев виступив зі словами "Бакієву немає місця в Оші". Плакати прихильників Бакієва розірвані та валяються по всій площі.

За деякими даними, Бакієв збирається 15 квітня залишити країну.

У результаті масових народних хвилювань був повалений президент Киргизії Курманбек Бакієв, який втік зі столиці в Джалал-Абадської області.

До влади прийшов "уряд народної довіри". Жертвами безладів стали більше 80 людей. Порядок у Киргизії досі не відновлений, так як триває мародерство і самозахоплення земель.

Читайте також:

Нова киргизька влада не виправдала сподівання Москви щодо натівської бази

Тимчасовий уряд Киргизії вимагає суду над поваленим президентом

Росія подарує Киргизії 20 мільйонів доларів

США похвалили тимчасовий уряд Киргизії та звинуватили Бакієва у безладах

ВідеоПротивники Бакієва закидали його камінням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: