Противники реформи Обами зобразили його у вигляді африканського знахаря

Плакати, на яких президент зображений в головному уборі з пір'я і з кісткою в носі, можуть бути розцінені як расистські і є неналежними.

У середовищі противників реформи охорони здоров'я в США поширилися зображення Барака Обами у вигляді африканського знахаря, повідомляє CNN.

Сатиричні малюнки, що розсилаються по електронній пошті, що розміщуються на сайтах і використовуються у вигляді плакатів на мітингах, в черговий раз порушують питання про расистські мотивації критиків чорношкірого президента.

Організатори акцій протесту проти курсу Обами - так званих "чаювань" - визнають, що плакати, на яких президент зображений в головному уборі з пір'я і з кісткою в носі, можуть бути розцінені як расистські і є неналежними, але в той же час підкреслюють, що до використання подібних образів привело законне невдоволення курсом влади. "Це зображення абсолютно не відображає головну суть нашого руху", - підкреслив Джо Вержбицький (Joe Wierzbicki), координатор "Експресу чаювань" (Tea Party Express).

"Експрес" представляв собою тритижневу серію мітингів по всій країні, яка завершилася 12 вересня багатотисячним "Маршем платників податків на Вашингтон". Учасники акцій, що критикують політику оподаткування та бюджетних витрат федерального уряду, а особливо - запропоновану Обамою реформу охорони здоров'я, називають свої мітинги "чаювання" в пам'ять про Бостонське чаювання, виступі американських колоністів проти британських податків в 1773 році.

Нерідко способи вираження протесту бувають скандальними: наприклад, маніфестанти звинувачують Обаму в "соціалізмі" або "нацизмі". Крім того, активно використовуються карикатури, зокрема, зображення президента у вигляді Джокера - лиходія з фільмів про Бетмена. Деякі коментатори, зокрема екс-президент США Джиммі Картер, вважають, що жорстокість критиків частково обумовлено расовими забобонами, проте сам президент упевнений, що головний мотив противників - невдоволення його політикою.

Читайте також:

Обама: ми змінили систему ПРО, щоб вона відповідала інтересам Росії

Барак Обама назвав репера Каньє Уеста "недоумком"

Мішель Обама продаватиме овочі з городу Білого дому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: