Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Протягом семи років війна у Сирії забрала життя понад 350 тисяч осіб

Найбільше жертв серед цивільного населення.

Протягом 7 років бойових дій у Сирії від 15 березня 2011 року загинули 353 тисячі 935 осіб. 

Про це повідомляє Сирійська обсерваторія прав людини, передає AFP.

Так, найбільше у Сирії загинуло цивільних осіб. Втрати серед мирного населення склали 106 тисяч 390 осіб, серед яких 19 тисяч 811 дітей та 12 тисяч 513 жінок. 

Внаслідок боїв загинули 63 тисячі 820 військовослужбовців режиму Башара Асада, також з життям розпрощалися 58 тисяч 130 військ, лояльних до сирійської армії. Серед них ліванські бійці організації "Хезболла" та шиїтські угруповання.

Також вбито 63 тисячі 360 терористів "Ісламської держави" та колишньої "Аль-Каїди". Ще 62 тисячі 39 загиблих належали до інших воєнізованих угруповань.

Також йдеться про 196 загиблих, смерть яких констатована, однак приналежність до певних сил не виявлена.

Тим часом кількість загиблих серед мирного населення внаслідок обстрілів і бомбардувань Східної Гути з боку військ сирійського президента Башара Асада досягла 900 осіб. Про це повідомив цього ж дня розташований у Лондоні Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини. Раніше в центрі повідомляли про 800 загиблих цивільних внаслідок обстрілів і бомбардувань, що розпочалися 18 лютого. Зараз більшість цивільного населення намагається вціліти під час бомбардувань, переховуючись у підвалах.

Як повідомляє міжнародна організація "Лікарі без кордонів", з початку наступу загинули понад тисяча людей. В облозі у Східній Гуті перебувають майже 400 тисяч жителів, які не мають доступу до продовольства, питної води та медикаментів. 9 березня в район вдалося доставити другий конвой з міжнародною гуманітарною допомогою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції