Провальний "путінг". Загнані бюджетники прорвали поліцейський кордон, щоб піти з концерту "Кримнаш"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Москві сьогодні святкують анексію українського півострова.

У Москві мітинг, присвячений другій річниці окупації Криму Росією, фактично завершився так і не розпочавшись. Про це у соцмережах повідомляють російські журналісти й блогери, називаючи його подекуди "шабашем". 

Як пише Ілля Варламов, минулого року на такий самий мітинг-концерт прийшли близько 90 тисяч осіб, а перед ними виступив сам російський президент Володимир Путін. Цьогоріч, зазначає він, на мітинг позвозили бюджетників та студентів, готових висловити шалену радість з приводу анексії українського півострова за 300 рублів. Однак надовго їх, схоже, не вистачило: очевидці помітили масове покидання заходу проплаченими "активістами". Чи то грошей дали замало, чи увесь захват від путінської політики зіпсував дощ із градом й сніг.

Журналіст видання "Коммерсант" Ілля Барабанов помітив, що він виявився один з небагатьох, хто намагався потрапити на Василівський узвіз, де мала відбуватися акція. Інші ж навпаки покидали "тріумфальний" концерт, який мав розпочатися.

Таку саму картину побачив й Ілля Варламов, зафіксувавши на знімках "масовий вихід з концерту Кримнаш".

Він був подивований таким початком, який швидко перетворився на фінал.

Деякі активісти вирішили, що з них досить святкування й прорвали кордон, щоб покинути захід.

Згодом незламність російського народу таки взяла своє і поліція цивілізовано почала випускати людей з мітингу за Крим частинами за годину до початку концерту. 

Самі ж "активісти" поскаржилися, що їхня "зарплата" занадто низька.

І, тікаючи з мітингу, не забули прихопити із собою повітряні кульки кольорів російського прапора.

У соцмережах позловтішалися з приводу масовості заходу і не змогли згадати більш провальних "путінгів" за сьогоднішній "Кримнаш"

Зрештою концерт для нечисленних прихильників, які таки змогли встояти попри холод і жалюгідний "гонорар", таки почався. На сцену вийшов Кобзон у супроводі хору МВС: разом вони затягнули пісню "Росія". Глядачів засипав березневий сніг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції