"Провідний спонсор тероризму у світі". Трамп звинуватив Іран у всіх паливних кризах в регіоні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США знову наголосив на введенні жорстких санкцій проти Ірану.

Президент США Дональд Трамп назвав режим в Ірані головним спонсором тероризму у світі і підкреслив, що у іранської влади ніколи не повинна з'явитися ядерна зброя.

Про це Трамп заявив під час засідання Ради безпеки ООН у середу, 26 вересня.

"Іранський режим експортує насильство, терор і заворушення... [Іранський] режим - головний світовий спонсор терроризму і винуватець всіх паливних криз у регіоні та за його межами. У такого режиму ніколи не повинна з'явитися ядерна зброя", - сказав Трамп.

Він додав, що Іран продовжує розробляти свою ракетну програму і поширює її всім Близьким Сходом, тому США впровадять проти Ірану жорсткі санкції. "Сполучені Штати будуть проводити жорсткі санкції проти Ірану, жорсткіші, ніж будь-коли раніше", - підкреслив Трамп.

Нагадаємо, 25 вересня під час виступу на сесії Генасамблеї ООН Трамп звинуватив лідерів Ірану у корумпованості і анонсував нові санкції проти країни, які будуть введені у листопаді. "Вони [іранські лідери] сіють хаос, смерть і руйнування. Іранські лідери не поважають своїх сусідів та їхніх кордонів, вони не поважають суверенні права націй. Іранські лідери, навпаки, розкрадають ресурси нації для того, щоб збагачуватися і для того, щоб поширювати заворушення на Близькому Сході і за його межами", - заявив Трамп.

Раніше Трамп оголосив про вихід з ядерної угоди з Іраном, укладеної в 2015 році разом з Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією і Німеччиною. Також було оголошено про відновлення дії санкцій проти Тегерана, котрі, згідно з планом дій, знімалися в обмін на закриття ядерної програми. 

Нещодавно президент Ірану Хасан Роухані різко висловився в бік Дональда Трампа заявивши, що його чекає доля Саддама Хусейна.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

Залиште свій коментар

Вибір редакції