Провінція РФ протестує проти привезеної з Москви "псевдокультури"

Мітинг незадоволених політикою у сфері культури пройшов у Пермі.

Представники творчої інтелігенції Пермі в четвер, 30 червня, провели мітинг проти політики регіонального керівництва у сфері культури. Як повідомляє "ФедералПресс", громадяни, які зібралися біля будівлі Пермського академічного театру драми (Театр-Театр), протестували проти низки проектів, створених за участю столичних фахівців, зокрема, нового логотипу міста і так званих "червоних чоловічків".

За даними агентства, на мітинг прийшло 200-250 чоловік, у тому числі кілька депутатів пермських законодавчих зборів. Написи на плакатах свідчили "П - це ганьба", "Хто нами править - червоні чоловічки?", "Не дамо зруйнувати пермську оперу" і так далі.

Міністр культури Пермського краю Микола Новачків повідомив у своєму блозі, що учасники акції вимагали його відставки.

"Російська газета" уточнює, що мітинг організували творчі профспілки Пермі.

"Комсомольська правда в Пермі" повідомляє, що в ході мітингу була прийнята резолюція, яку в подальшому планується відправити в адміністрацію президента РФ.

Автори резолюції вимагають змінити культурну політику і припинити насадження "псевдокультури", відправити у відставку міністра Новічкова, а також віце-прем'єра пермського уряду Бориса Мільграма і московського галериста Марата Гельмана, який керує пермським Музеєм сучасного мистецтва. Серед вимог мітингувальників були також збільшення зарплат працівникам культури та підтримка саме пермських, а не запрошених, художників і артистів, "щоб пермська культура не відчувала себе пасербицею у себе вдома".

Марат Гельман, як випливає із запису в його ЖЖ, пов'язує події з майбутніми виборами: "Зрозуміло, що скоро вибори і цих нещасних тепер будуть тягати на мітинги то" Солідарність ", то комуністи аж до грудня ... ті хто сьогодні прийшов (за вирахуванням козаків і журналістів), крім цього перфомансу нічого зробити не змогли. Втім, вони не винні. Довга історія про всі ці спілки, які у столичних містах давно вже зникли, а в регіонах ще живі як пам'ять по совку ".

Як повідомлялось, раніше у Пермі спалахнув скандал після того, як в Інтернет потрапив відеозапис репетиції хорової капели хлопчиків, на якій вихованці муніципальної установи культури виконують знамениту "блатну" пісню "Мурка".

Читайте також:

Скандал в Росії викликала "Мурка" у виконанні хорової капели хлопчиків

Нова субкультура в Японії: підлітки ховаються від проблем під масками

У Петербурзі затримали героя пісні "Володимирський централ"

Українці - нація прогресуючого шансону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: