Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Провокації та порушення роботи енергосистем: удар кібератак із РФ може зачепити Україну - нацбезпека США

Російські спецслужби продовжать випробувати на міцність життєво-важливу інфраструктуру США та країн-союзників

Протягом 2018 року російські спецслужби та урядові агентства можуть посилити підривну кіберактивність проти США, країн Заходу та України.

Про це заявив директор Національної розвідки Деніел Коатс, - пише Укрінформ.

"Ми очікуємо, що протягом наступного року Росія проводитиме більш потужні та більш руйнівні кібероперації, очевидно, застосовуючи нові можливості проти України", - підкреслив Коатс.

За прогнозами Національної розвідки США, російський уряд розширюватиме діапазон уже реалізованих операцій, "у тому числі щодо порушення роботи енергорозподільчих мереж України, хакерських зламів з подальшим оприлюдненням інформації, збільшенні мережевих атак, а також провокацій під чужим іменем".

ВідеоФахівці кіберполіції попереджають про початок нової кібератаки, подібної до вірусу "Петя"

У США очікують, що російські спецслужби продовжать випробувати на міцність життєво-важливу інфраструктуру США та країн-союзників, а також посилюватимуть непорозуміння між Сполученими Штатами, НАТО та іншими партнерами.

РФ також продовжить використовувати вибори та інші демократичні процеси в США і країнах заходу як можливість для підриву демократії.

Нагадаємо, 2018 року на Україну чекають масштабні кібератаки. Як уберегти компанії та ґаджети, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції