Провокації та порушення роботи енергосистем: удар кібератак із РФ може зачепити Україну - нацбезпека США

Російські спецслужби продовжать випробувати на міцність життєво-важливу інфраструктуру США та країн-союзників

Протягом 2018 року російські спецслужби та урядові агентства можуть посилити підривну кіберактивність проти США, країн Заходу та України.

Про це заявив директор Національної розвідки Деніел Коатс, - пише Укрінформ.

"Ми очікуємо, що протягом наступного року Росія проводитиме більш потужні та більш руйнівні кібероперації, очевидно, застосовуючи нові можливості проти України", - підкреслив Коатс.

За прогнозами Національної розвідки США, російський уряд розширюватиме діапазон уже реалізованих операцій, "у тому числі щодо порушення роботи енергорозподільчих мереж України, хакерських зламів з подальшим оприлюдненням інформації, збільшенні мережевих атак, а також провокацій під чужим іменем".

ВідеоФахівці кіберполіції попереджають про початок нової кібератаки, подібної до вірусу "Петя"

У США очікують, що російські спецслужби продовжать випробувати на міцність життєво-важливу інфраструктуру США та країн-союзників, а також посилюватимуть непорозуміння між Сполученими Штатами, НАТО та іншими партнерами.

РФ також продовжить використовувати вибори та інші демократичні процеси в США і країнах заходу як можливість для підриву демократії.

Нагадаємо, 2018 року на Україну чекають масштабні кібератаки. Як уберегти компанії та ґаджети, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар