"Мине час, зрозуміють": Кадиров заявив, що питання кордонів Чечні та Інгушетії закрите

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тим часом, інгуші продовжують протестувати проти угоди про зміну адміністративних меж.

Голова Чеченської республіки Рамзан Кадиров заявив, що питання кордонів Чечні та Інгушетії закрите, попри масове невдоволення та протести інгушів.

Про це він заявив журналістам у суботу 27 жовтня, передає ТАСС.

"Ми ухвалили рішення - раз і назавжди закінчити спірне питання, яке завжди обговорювалося. Це питання для нас закрите: угода підписана, закони ухвалені. Для мене як глави ЧР питання закрите. Між нами ніколи не буде війни, сварки", - розповів Кадиров.

За його словами, угода була підписана для покращення економічних, культурних та політичних зв’язків між двома республіками.

"Деякі люди не розуміють. Зрозуміють, потрібен час", - підкреслив Кадиров.

Нагадаємо, голова Інгушетії Юнус-Бек Євкуров та голова Чечні Рамзан Кадиров ухвалили рішення про обмін територіями між обома республіками. Чечня отримала частину Надтеречного району Інгушетії, Інгушетія натомість отримала територію на кордоні з Малгобецьким районом. Обидві території є нежитловими. Це викликало масове невдоволення у жителів Інгушетії, які мітингують у столиці республіки Магасі, оскільки, згідно з угодою, Чечня отримує у 27 разів більше території, ніж віддає.

Парламент республіки ратифікував 4 жовтня цю домовленість між главами Чечні та Інгушетії про обмін землями, всупереч рішенню місцевого Конституційного суду, який постановив провести референдум щодо цього питання. Після мітингів місцеві депутати анонсували перегляд ратифікації цієї угоди. Крім того, уряд Інгушетії санкціонував акцію протесту до 17 жовтня, а потім видали дозвіл на її відновлення від 31 жовтня по 2 листопада. Наразі акція перервана.

Відео Роздягнули, катували та погрожували. В Інгушетії викрали співробітника Amnesty International

Роздягнули, катували та погрожували. В Інгушетії викрали співробітника Amnesty International. Спостерігач правозахисної організації Олег Козловський прибув до російського міста Магас, щоби стежити за акціями протесту. В останній день відрядження невідомі, які представилися співробітниками регіонального МВС, вивезли чоловіка за місто. Правозахисника били, приставляли до голови зброю й погрожували вбити дружину та дітей. Після знущань, чоловіка вивезли до сусідньої Північної Осетії і відпустили. 

Роздягнули, катували та погрожували. В Інгушетії викрали співробітника Amnesty International

Залиште свій коментар

Вибір редакції