Прозріння чи перевзування: пропагандистка Симоньян неочікувано закликала росіян "припинити брехати"

Прозріння чи перевзування: пропагандистка Симоньян неочікувано закликала росіян "припинити брехати"

Фото: Associated Press

Пропагандистка закликала припинити брехати в Росії "на всіх рівнях: у банках, міністерствах, у військкоматах, на заводах, у школах, в університетах, у медійних організаціях".

Скандальна російська пропагандистка Маргарита Симоньян, відома тим, що напередодні 24 лютого самовпевнено заявляла, що Росія захопить Україну "за два дні", неочікувано закликала росіян "перестати брехати".

Відеозвернення пропагандистки з'явилося у Мережі.

"Брехати треба закінчувати. Треба закінчувати брехати — на всіх рівнях, скрізь. Загалом у нашій країні: у банках, міністерствах, у військкоматах, на заводах, у школах, в університетах, у медійних організаціях. Треба припиняти брехати.

Брехня —  вона, можливо, когось може і відмазати, комусь продовжити термін служби, як ґаджету якомусь, але брехня завжди веде до неправильних рішень. А неправильні рішення завжди ведуть до втрат. Часто — до незворотних втрат. Щоб потім лікті не кусати собі — треба припиняти брехати", — сказала Симоньян, яка те і робить в ефірі російського зомбіТБ, що постійно бреше і маніпулює.

Раніше військовий експерт Олександр Коваленко розповів, що російські пропагандисти підпорядковані тим чи іншим структурам. Зокрема, Маргарита Симоньян представляє інтереси Міністерства оборони РФ.

Читайте також:

Як зупинити експорт російської пропаганди: думки експертів

Як зупинити експорт російської пропаганди: думки експертів

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація