Пряме запрошення Альянсу вступити у війну з РФ: реакція Росії на заявку України щодо приєднання до НАТО

Дата публікації
Перегляди
113к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Пряме запрошення Альянсу вступити у війну з РФ: реакція Росії на заявку України щодо приєднання до НАТО

Фото: Associated Press

У Росії оперативно відреагували на заявку України щодо приєднання до НАТО, назвавши це "прямим запрошенням Альянсу вступити у військовий конфлікт із РФ".

У п'ятницю, 30 вересня, Україна ухвалила рішення подати заявку на вступ до НАТО. Реакція від Росії не забарилася. У Кремлі заявку України на вступ до Альянсу розцінюють "як запрошенням НАТО вступити у військовий конфлікт із РФ". 

Про це заявив очільник комітету Держдуми з міжнародних справ та лідер Ліберально-демократичної партії Росії (ЛДПР) Леонід Слуцький, пишуть російські засоби масової пропаганди.

"Слова Зеленського про заявку Києва на прискорений вступ до НАТО звучать як пряме запрошення альянсу вступити у військовий конфлікт із Росією", - сказав депутат Держдуми РФ Леонід Слуцький.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський у п'ятницю, 30 вересня, також провів чергове засідання Ставки верховного головнокомандувача, під час якого йшлося про актуальну ситуацію на фронті.

За підсумками засідання Україна ухвалила рішення подати заявку на вступ до НАТО. Це відбуватиметься за пришвидшеною процедурою. Армія України вже довела, що відповідає усім стандартам Альянсу, тепер залишилася лише юридична складова.

Зеленський терміново звернувся до українців через заяву Путіна

Зеленський терміново звернувся до українців через заяву Путіна

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація