Пси захищають честь Росії. Дружина віце-прем'єра РФ прокоментувала перельоти VIP-літаком

Розслідування щодо Шувалова жінка назвала "пасткою". 

Дружина віце-прем'єра Ігоря Шувалова Ольга прокоментувала розслідування ФБК щодо перевезення її собак на елітному літаку.

Шувалова заявила про те, що везе своїх псів на міжнародні виставки різними видами транспорту – авто, літаками, пароплавами та поромами.  

"Я іноді літаю на чартері, іноді - рейсовими літаками. Іноді собаки літають зі мною в салоні, іноді - в перевезенні. Заради бога, у мене документи на все це є. Як вони літають, квитки є, все це є ", - заявила дружина російського урядовця.

Прямо відповісти на запитання про те, чи належить літак за 50 мільйонів доларів родині Шувалова вона відповідати відмовилася.

"Ви хочете почути, що ми на своєму літаку, задекларованому, возимо своїх собак на виставки, між іншим, міжнародного рівня, захищати честь Росії", - сказала вона.

Розслідування про перельоти Шувалова його дружина назвала "пасткою".

Як повідомлялося раніше, ФБК під час свого  розслідування з'ясував, що віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов витрачає близько 40 мільйонів рублів (понад 632  тисячі долларів) на перельоти своїх собак на міжнародні конкурси. Сам літак коштує близько 50 мільйонів доларів. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: