Пташиний грип у Чехії

Ще один осередок, смертельно небезпечного для людини вірусу пташиного грипу H5N, виявили на віддалі 140 км від Праги.

Ветеринарні служби Чехії виявили ще один осередок вірусу пташиного грипу H5N1, смертельно небезпечного для людини. Як повідомив представник державної ветеринарної служби Йозеф Дубен, вірус пташиного грипу, яким заражені 60 кур на фермі, яка знаходиться на віддалі 140 кілометрів на схід від Праги, є смертельно небезпечним для людини штамом H5N1. 

За словами Дубена, усі 27 тисяч 800 курей, які є на фермі, а також уся свійська птиця з довколишніх господарств будуть знищені. Ферма "Norin", на якій виявили пташиний грип, розташована всього в чотирьох кілометрах від господарства, де минулого тижня був виявлений вірус H5N1. 

Крім того, в середу ветеринарні служби виявили вірус пташиного грипу у знайденого мертвим лебедя в місті Ледніце, розташованого в 240 кілометрах на південний схід від Праги. 

Проте, по словах Дубена, поки не відомо, чи є виявлений вірус штамом H5N. Перший випадок пташиного грипу був зафіксований в Чехії весною 2006 року, після чого було зафіксовано ще 13 випадків. У минулому році небезпечним для людини вірусу пташиного грипу H5N1 були заражені дикі лебеді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: