Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик називає грудневе голосування моментом істини для регіону.

Екс-керівник уряду Каталонії Карлес Пучдемон заявив про початок своєї виборчої кампанії в регіональні органи влади, котрі відбудуться у грудні. Старт участі в гонці він зробив із готелю на околиці міста Брюгге в Бельгії.

Це місце Пучдемон використовує в якості тимчасового притулку після втечі з Барселони через загрозу арешту владою Іспанії. Офіційний Мадрид вбачає в політикові лідера сепаратистських настроїв у Каталонії.

Відео Карлес Пучдемон заявив, що боротиметься за незалежність Каталонії із Бельгії

"Ми, каталонці, показали світу, що володіємо здібностями і волею стати незалежною державою. І ми повинні це ратифікувати", - заявив Пучдемон у своєму зверненні. Водночас він зауважив, що поточна ситуація є "моментом Каталонії, а не політичних партій", які він розкритикував за нестачу єдності.

Як повідомлялося, на початку листопада бельгійський суд відпустив на поруки лідера Каталонії Карлеса Пучдемона та чотирьох його соратників. Пучдемона та чотирьох міністрів умовно звільнили, доки суд не прийме постанови про виконання європейського ордеру на арешт, який випаний Іспанією. До рішення суду політики повинні залишатися у Бельгії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції