Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Pussy Riot відпустили з відділку поліції в Москві

Раніше суд відмовився розглядати адміністративні справи, повернувши матеріали поліції "для усунення недоліків".

Учаснків панк-групи Pussy Riot звільнили з відділу столичної поліції РФ після того, як суд не став розглядати їх адміністративні справи, повідомив один із затриманих Петро Верзілов.

"Прямо зараз нас вчотирьох звільняють з відділку поліції "Лужники", - написав у своєму твіттері Верзилов в ніч на середу.

"Свобода після 15+1 діб арешту і ура!" - додав він.

Напередодні Хамовницький суд Москви відмовився розглядати адміністративні справи чотирьох активістів Pussy Riot - Петра Верзілова, Ольги Курачевой, Ольги Пахтусовой і Вероніки Никульшиной, повернувши матеріали поліції "для усунення недоліків".

Вони були затримані одразу після відбуття адміністративного арешту, призначеного їм за акцію "Міліціонер вступає в гру" у фіналі Чемпіонату світу з футболу 15 липня.

Фотогалерея "Ты, тварь, кто такая?!": в Сети появилось видео жесткого допроса задержанных активистов Pussy Riot (24 фото)

Їх знову відвезли в ОВД "Лужники", де щодо кожного склали протоколи за двома статтями - про проведення публічного заходу без подачі в установленому порядку повідомлення і про непокору поліції.

Нагадаємо, четверо активістів групи Pussy Riot в міліцейській формі вибігли на поле під час фінального матчу Чемпіонату світу з футболу, в якому збірна Франції впевнено обіграла Хорватію. Pussy Riot заявили, що своєю акцією вимагають звільнення політичних в'язнів, припинення кримінальних справ за репости і незаконних арештів на мітингах, а також допущення політичної конкуренції в Росії.

Вибір редакції