Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін анонсував запуск атомного підводного човна з ядерним безпілотником

Російський президент вирішив розповісти, що у Росії зі зброї ще є "в загашнику".

Сьогодні, 20 лютого, в Москві, в рамках президентського послання на Федеральних зборах Володимир Путін повідомив про запуск нового атомного підводного човна з безпілотним апаратом "Посейдон".

"Робота з перспективних зразків озброєння триває ритмічно, без збоїв, за планом. Успішно минає випробування підводного необмеженої дальності безпілотного апарата "Посейдон". Хочу зробити важливе зауваження. Раніше про це не говорилося, але сьогодні можна сказати. Вже навесні цього року буде спущено на воду перший атомний підводний човен - носій цього безпілотного комплексу", - сказав Путін.

Президент РФ розповів про "ще одну перспективну новинку, яка була анонсована".

"Ось так потихеньку будемо розповідати, що у нас там в загашнику", - додав він.

Окрім іншого, під час виступу глава російської держави пригрозив новітніми зразками зброї з "загашників" територіям, на яких розташовані центри, що керують загрозливими для Росії ракетними комплексами. Путін додав, що на загрози Росія буде реагувати потужно і відразу, а сам він не вважає, що міжнародна ситуація сьогодні вимагає додаткового загострення.

На думку президента України, Путін мріє про статус наддержави для Росії та "роз'єднану" Європу. Петро Порошенко переконаний, що очільник РФ свідомий факту того, що втрата України дорівнює краху планів Росії повернути статус наддержави. На думку Порошенка, "мрія Путіна – не розділена Україна, а розділена Європа, що зріклася своїх цінностей". Про це голова української держави заявив 19 лютого під час спеціального засідання Верховної Ради у зв’язку з п’ятими роковинами початку збройної агресії Росії у Києві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції