Путін: Берлусконі не лише дівчатами цікавиться

Російський прем’єр розповів про досягнення італійського прем’єра на посаді, наголосивши, що він цікавиться не тільки дівчатами.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін відзначив внесок італійського прем'єра Сильвіо Берлусконі у вирішення проблем екології, наголосивши, що "Берлусконі не лише дівчатами цікавиться".

У ході регіональної конференції партії "Єдина Росія" один з учасників зробив доповідь про розвиток бізнесу в сільськогосподарській сфері, при цьому зачепивши таку проблему, як виробництво відповідного екологічним стандартам пакувального матеріалу для продукції.

Путін звернув на це увагу, відзначивши, що з точки зору захисту екології важливо виробництво саме саморозного пакувального матеріалу.

"До речі кажучи, в Європі наші колеги приділяють цьому велике значення, і найбільше, як мені здається, в цьому відношенні просунулися італійці: наш друг Сільвіо Берлусконі не тільки дівчатами цікавиться, він ще і справою займається", - процитувало Володимира Путіна одне з російських агенств.

Нагадаємо, в квітні Берлусконі постане перед судом у справі про причетність до підліткової проституції та зловживанні службовим становищем з метою приховування цього злочину.

Незважаючи на те, що одна з дівчат визнала факт отримання грошей в кінці однієї з вечірок у Берлусконі, вона також заперечує, що це була плата за секс.

Читайте також:

Берлусконі розважався з повіями, поки в нього гостював Путін

Берлусконі та Путін пофліртували із стюардесами

У рекламі про кастрацію котів зобразили Берлусконі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: